Zikurāta otrā sezona tuvojas

Zikurāta durvīm veroties ikdienas un zināšanu kārām ausīm klausoties, mūsu pirmais darbības gads ir aizvadīts. Atskatoties varam teikt, ka tas ir bijis ne tikai pilns zināšanu, notikumu, jaunu interesentu pulku, bet arī nesis savu darbības pieredzi un negaidītus pagriezienus. Taču priekšā ir jauns ritums, kuru esam apņēmības pilni aizsākt jau drīzumā. Piedāvājam īsu ieskatu gaidāmajā.

Diskusiju cikls
Jau drīzumā Zikurāts atklās diskusiju ciklu, kurā dažādu nozaru eksperti diskutēs par fiziskās un garīgās veselības tēmām. Diskusiju laikā šķetināsim, kas veido garīgo veselību, ieklausīsimies psihiatru, psihoterapeitu un garīgo prakšu meistaru viedokļos. Pievērsīsimies arī akūtākām veselības problēmām, kā, piemēra, veģetatīvai distonijai un veidiem, kā varam to uzveikt. Tāpat kliedēsim mītus par uzturu, noskaidrosim ar ko vegāns atšķiras no visēdāja un vai sabalansētam uzturam ir izšķiroša loma mūsu veselībā. Atklāti runāsim par attiecībām, aicināsim speciālistus un lieliskus cilvēkus, kuri dalīsies savā pieredzē un zināšanās.
Diskusijas varēs apmeklēt klātienē bezmaksas, kā arī tās varēs skatīties tiešraidē.

Muzikālo priekšnesumu vakari
Jau rudenī  Zikurāts priecēs ar akustiskās mūzikas koncertiem, kuros mūziķi ne tikai muzicēs īpaši siltās un tuvās noskaņās, bet arī dalīsies stāstos par savu dzīvi. Mūziķi tiks aicināti stāstīt, kas ir veidojis viņu personību un kas licis viņiem augt kā cilvēkiem.

Lekcijas un semināri
Kā līdz šim notiks fiziskās un garīgās veselības veicinoši pasākumi, semināri un nodarbības. Zikurāta komanda ir vērojusi līdz šim notikušos pasākumus, uzklausījusi komentārus un ieteikumus. To apkopojot jau pavisam drīz Zikurāts pulcēs lieliskus un pieredzējušus ārstus, terapeitus un veselības nozares ekspertus.

Pieredzes stāsti
Tāpat apmeklētājus iedvesmos un dalīsies pieredzē izcilas un pieredzes bagātas personības, kuras stāstīs savu redzējumu par veselīgu un laimīgu dzīvi. Tās atklās paņēmienus un instrumentus, ar kuriem ir pārvarētas grūtības un spēts doties kalnā augšup.
Pieredzes stāstu vakarus varēs apmeklēt klātienē bezmaksas, kā arī skatīties tiešraidē.

X