Jānis Vītols: Holodinamikas 3 dienu prakse.
Iekšējo un ārējo konfliktu risināšana

Cilvēks vienmēr ir tiecies pēc līdzsvara un harmonijas, lai justos saskaņā ar sevi, tuviniekiem, sabiedrību, dabu, darbu. Tāds balansa stāvoklis šķiet grūti sasniedzams un noturams. Pasaulē, kurā mums dzīvojot, tik bieži šķiet, ka pārmaiņas ir vienīga pastāvīga lieta. Ir dzirdētas vairākas teorijas par iekšējas un arējas pasaules likumsakarībām, mums klust arvien vieglāk pieņemt šo patiesību, bet jautājumu “ko reāli darīt, lai harmonizētu savu dzīvi?” mazāk nepaliek.

Holodinamika ir vienkārši praktizējama tehnika, kas palīdz sakārtot cilvēka ārējo pasauli, vēršot uzmanību uz iekšējo konfliktu risināšanu.

Jānis Vītols – holodinamikas praktiķis, skolotājs, gaišs un sirdsgudrs ģimenes cilvēks par holodinamiku saka šādi : “Zinātniska, Rietumos izstrādāta, pieņemta un daudzu gadu prakse pārbaudīta, Krievija papildināta garīgas psiholoģijas nozare. Nosaukums un noformējums smalks un gudrs, bet būtība vienkārša un dabiska – visu, kas tevi krājies, pārveidot mīlestībā. Pašsaprotami, tomēr ne vienmēr vienkārši. Ka patiesi mīlestība pārveidot sava prata, sirdi un ķermeņa kaites savāktos aizvainojumus, nesapratni, neiecietību, dusmas, naida uzplaiksnījumus un nožēlas smeldzi, īgnumu pret sevi, dzīvi un likteni, graujošus uzbangojumus un nevarības nogulsnes, un visu citu, ko nezini, ka panest vai nomest? Dzīve ir gudra. Ja ta dod uzdevumus, tad paredz veidus, kā tos atrisināt. Un šī, par holodinamiku nosaukta zināšana, ari ieliek instrumentus tavas rokas, lai varētu palīdzēt sev un citiem, augot mīlestības pārradošajā spēkā.”

Holodinamikas prakses gaita:

1. diena (27.04.) 18:00- 21:00 Emocionālie, domu un fiziska ķermeņa stresu bloki un ieskats to atlaišanas metodes.
2. diena (28.04.) 10:00 -16:00  Tēlu un jutu nozīme cilvēka dzīvē. Holodinamika – metode darbam ar jutu un tēlu harmonizēšanu. Šis metodes pamatu praktiska apgūšana.
3. diena (29.04.) svētdiena 10:00- 16:00  Holodinamikas pielietojums grupu darba.

PIETEIKTIES SEMINĀRAM ŠEIT

Dalība pasākumā: 50 eiro (līdz 15.aprīlim pieejama 20% atlaide)

Adrese: Bruņinieku iela 36, 2. stāvs. Pie ārdurvīm spiežam otro podziņu “Zikurāts”

Biļete ir nopērkama arī pasākuma norises vietā, iepriekš pieskatot ar sms: 29856617 (vārds, uzvārds).

Uz tikšanos!

X