Ainara Mielava akustiskais koncerts zināšanu telpā “Zikurāts”

Piektdien, 15. decembrī plkst. 20.00 zināšanu telpā ’’Zikurāts’’ notiks Ainara Mielava akustiskais koncerts. Skanēs dziesmas no dažādiem dziedātāja daiļrades posmiem, kā arī nedaudz piemirstas, tradicionālas latviešu dziesmas. Koncertā ar ģitāru akomponēs Aigars Voitišķis.

A. Mielavs mūzikā darbojas jau kopš 1987. gada – ir viens no grupu “Jauns Mēness” un “Mielavs un Pārcēlēji” dibinātājiem un to solists. Atšķirībā no jaunības gadu “Jauns Mēness” baltu roka enerģiskajam skanējumam, 2005. gadā dibināta grupa “Mielavs un pārcēlāji” izpilda mierīgu un lirisku mūziku. Lai gan abu grupu darbības laikā tiek izdoti kopā 12 albumi, mūziķim ir arī veiksmīga vairāku gadu solokarjera, kas tautā ir atpazīstama ar dziesmām, kā “Atpogā manu kreklu”, “Labradors” un ”Tu saviļņoji mani”. 2016. gadā A. Mielavam apvienojoties ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pūšamo instrumentu meistariem, Latviju pāršalca jauns stāsts – apvienība “Mielavs un taurētāji. Piešķirot tautā mīlētām dziesmām jaunu aranžējumu, tiek radīts prieka un pārsteiguma pilns orķestris.

” Es rakstu vārdus, saceru melodijas un dziedu, jo meklēju savējos. Cilvēkus, kas domā, jūt un tic līdzīgi. Viņus atrodot, es domāju, jūtu un ticu vairāk. Un ticu, ka ar atrastajiem notiek tas pats,” klausītājus uzrunā A. Mielavs.

Biļetes ir pieejamas iepriekšpārdošanā elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē “Bezrindas“.
Līdz 26. novembrim biļetes pieejamas par īpašu cenu.
Vietu skaits ierobežots.

 

X